U Studni z nową płytą w Radomiu

Po raz kolejny będziemy mieć okazję, aby w marcowy wieczór przenieść się w klimaty Krainy Łagodności. W Radomiu zagra i zaśpiewa zespół U Studni, którego muzycy wywodzą się ze Starego Dobrego Małżeństwa, które przez wiele lat współtworzyli. Są to:
Dariusz Czarny - gitara, śpiew
Wojciech Czemplik - skrzypce, altówka
Ola Kiełb - Śpiew
Andrzej Stagraczyński - gitara basowa
Ryszard Żarowski - gitara, śpiew

Od 2012 roku grają w całej Polsce, a żywy kontakt ze słuchaczami, integracja duchowa, chęć i potrzeba wspólnego śpiewania z publicznością podczas koncertów stanowią dla nich podstawę działania.
Na ich albumach czuć wzajemną energię, różnorodności tematów i motywów, co świadczy o niezwykłym potencjale twórczym zespołu.
"Wspólne zdjęcie" – to trzecia już w pięcioletniej historii zespołu płyta. Poszukiwacze pozytywnych przesłań znajdą tu cenne utwory, bazujące na poetyckim świecie, wykreowanym głównie przez Adama Ziemianina.
Już po raz trzeci zespół  U Studni zaśpiewa w sali radomskiego Oratorium przy ul. Grzybowskiej. Koncert odbędzie się w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego 2017, zatytułowanego „Kulturalne Spotkania nad Potokiem”.
Koncert zespołu U Studni w poniedziałek 13 marca 2017 r. o godz. 20.00 w sali Oratorium przy ul. Grzybowskiej 22. Bezpłatne zaproszenia do odebrania w sekretariacie Liceum Katolickiego w godz. 8.00 – 16.00.
Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Młyńska przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Radomia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017 oraz Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri w Radomiu.
Patronat medialny: Radomski Gość Niedzielny, Radio PLUS Radom i Telewizja Dami.
Kolejnym wydarzeniem projektu „Kulturalne Spotkania nad Potokiem” będzie spektakl „Faust” Teatru ITP z Lublina, na który organizatorzy zapraszają do Oratorium 21 kwietnia 2017 r.
Więcej szczegółów już niedługo na stronie www.projektkultury.pl