anMari na zakończenie Tygodnia

Po 12 latach szkolenia się jako klasyczna instrumentalistka perkusyjna w Radomiu, zdecydowała się wejść na rynek muzyki współczesnej wyjeżdżając do Londynu na studia szerząc dotychczas mało znaną muzykę chrześcijańską w oryginalnym stylu.

Jako jedyna Polka była finalistką Konkursu Brytyjskiego Alpha Records. Otrzymała stypendium dr. Mathew Knowlesa, producenta muzycznego, ojca Beyoncé w konkursie stypendialnym . To stypendium to docenienie tego co, od lat tworzy muzycznie …

Ostatnio wzięła udział w Międzynarodowym Amerykańskim konkursie m.in. dla wokalistów i pianistów i zajęła drugie miejsce i w styczniu w Nowym Jorku wystąpi w Carnegie Hall

anMari  swoje oryginalne utwory, tak sama opisuje:
"Celem mojej muzyki jest szerzenie piękna Boga; tu nie chodzi o mnie, ale o Jezusa, który śpiewa we mnie i przeze mnie. Moim marzeniem jest, aby jak najwięcej ludzi o tym pięknie się dowiedziało. Muzyka pełna pokoju, radości i Jego miłości. Ten wieczór na pewno będzie wyjątkowy.
Serdecznie zapraszam nie tylko tych 'z Kościoła', ale również tych, którzy szukają nadziei, siły, aby trwać i zwykłego, szczerego uśmiechu. Będzie pięknie."

foto: Piotr Nowakowski